LietuviųRussian (CIS)English (United Kingdom)
Domus Felina | Savannah Cats
Domus Felina Informacija Savannah aprašymas

Savannah aprašymas

Savannah yra labai gracinga trumpaplaukė katė, turinti gana ilgas kojas, dideles aukštas ausis, liauną didelį ir ilgą kūną su tai pat ilgu kaklu, bei proporcingai nestambią galvą.

Į standartą įtraukta jos kailiuko fono spalva gali būti sidabrinė, auksinė, dūminė ar juoda su juodomis ar rudomis dėmėmis. Akys yra šiek tiek migdolinės bumerango formos su pastebimais ašariniais latakais į veidą (kaip gepardo). Ausys gana didelės su matomais dryžiais kitoje pusėje. Bendra Savannah katės išvaizda (ypač pirmųjų kartų) gali priminti mažesnę servalo kopiją.
Savannah katės eisena yra labai gracinga, primenanti laukinės katės eiseną - šiek tiek išriesta nugara, iškilę pečiai, ilgas kaklas, ekstremaliai ilgos kojos.
Pagal charakterį šios katės yra labai draugiškos, bendraujančios, žaismingos, judrios ir smalsios, pasižyminčios labai "šuniška" elgsena. Ji labai mielai prisiriša prie Jūsų, išsirenka 1 ar 2 šeimininkus, visuomet nori būti Jūsų dėmesio centre, lengvai išmoksta būti vedžiojama už pasaitėlio pėsčiomis, atnešti daiktus, gali kartu važiuoti su Jumis automobiliu, bei turi paveldėtą laukinį bruožą - ji mėgsta žaisti su vandeniu, maudytis ir labai aukštai šokinėti. Ji tiesiog dievina žaidimą su kamuoliuku ar atlieka neįtikėtinus akrobatinius šuolius, žaidžiant su plunksnine lazdele.
Savannah katė yra mielai bendraujanti katė, ji lengvai susidraugauja su visais namiškiais: su kitomis katėmis, su šunimis, mėgsta žaisti su vaikais.

 

Foto galerija

Member of TICA

logo

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 1013910

Mūsų Savannah