LietuviųRussian (CIS)English (United Kingdom)
Domus Felina | Savannah Cats
Domus Felina Informacija Savannah kainos

Savannah kačių kainos

Savannah katės yra labai brangios ir retos dėl jų sunkumo išvesti (naminių kačių ir servalo genetinių skirtumų, dydžio, nėštumo dienų neatitikimo ir kt. priežasčių) ir todėl, kad tai yra viena iš naujausių veislių pasaulyje. Jų kaina taip pat priklauso nuo Savannah katės kartos ir kilmės bei asmeniškų ir individualių charakteristikų.

Mūsų kačiukų kainą sudaro ne vien tik kartos ar kilmės nustatymas, bet ir bendra visuma: gera sveikata, charakterio temperamentas, asmenybė, kailiuko spalva ir standarto atitikimas.
Tam mes suteikiame pirmenybę ir tai atsispindi kačiuko kainos nustatyme.
Jų kainos siekia nuo 500 EU iki 15 000 EU ir daugiau.

DĖMESIO!!!
Norėtume įspėti, kad dažniausiai internete siūlomos aukštų kartų F1/F2 naminės Savannah katės, ar net ir laukinės katės - kaip servalai, ocelotai, caracal, bei kitos egzotiškos veislės už neįtikėtiną, ypatingai žemą ir gerą kainą, kad net negalite patikėti,- tai ir netikėkite, nes tai - apgaulė. Tai skelbia ne veislynai, o įvairūs internetiniai sukčiai, įdėję skelbimus, dažniausiai net su pavogtomis nuotraukomis, siekiantys lengvai pasipelnyti. Gali būti prašoma pervesti avansinį mokėjimą, ar padaryti kitų tariamų išlaidų apmokėjimus. Šių pinigų Jūs vėliau neatgausite, bei niekada nepamatysite ir savo laukiamo kačiuko.
Namines Savannah veislės kates yra labai sunku išvesti, tai reikalauja daug laiko, darbo ir žinių, todėl jų kainos ir yra vis dar pakankamai aukštos.

 

Foto galerija

Member of TICA

logo

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 1095417

Mūsų Savannah