LietuviųRussian (CIS)English (United Kingdom)
Domus Felina | Savannah Cats

Nilah F3C

Nilah F3CSelectexotics Nilah of Domusfelina yra F3C Savannah veislės katė.
Ji yra gimusi JAV ir pas mus atvyko pradėti naują veislės liniją, galinčią pilnateisiai dalyvauti parodose ir rungtyniauti kačių čempionatuose.  

Nilah tėvai: katė, vardu Electra - gyvena JAV veislyne, viename iš Savannah kačių veisimo pradininkų, katinas, vardu Kalossal, - labai stambus katinas, taip pat gyvena JAV.
Iš vienos tėvų pusės jo prosenelis yra servalas, vardu Keystone, -  iš JAV, vienas iš Savannah veislės pradininkų pasaulyje.
Nilah (Egipto karalienė, Nilas, čempionas ir kt.) yra ryškaus geltono auksinio kailiuko spalvos su gražiai nusagstytomis kontrastingomis tamsiai rudomis dėmelėmis (taškiukais).

Tai ypatingo charakterio, labai valdinga katė. Tikra karalienė, gerai prižiūrinti savo teritoriją, besistengianti nuolat dominuoti ir visiems vadovauti. Ypač prieraiši, meili, pripažįstanti tik savo išsirinktą šeimininką, visada pasiruošusi kovoti ir jį ginti net nuo kitų kačių.
Pasitaikius progai, strykt - ir užšoka šeimininkui ant kelių (labai mėgsta taip patogiai įsitaisyti), o tai ypač retai pasitaiko šios kartos Savannah kačių bendruomenėje. Kryptingai siekia tikslo, greitai išmoksta įvairių  gudrybių.
Moka atidaryti duris, atnešti kamuoliuką, įlenda į visas spinteles, bei užšoka ant aukščiausių spintų.

Ji dalyvauja mūsų Savannah kačių veisimo programoje atsivedant F4 Savannah kačiukus.

Pažiūrėkite, kaip Nilah augo >>

Nilah F3CNilah F3CNilah F3C

 

Foto galerija

Member of TICA

logo

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 1095416

Mūsų Savannah