LietuviųRussian (CIS)English (United Kingdom)
Domus Felina | Savannah Cats

Paspausk ikoną ir pamatysi galimus variantus: pilka - nėra, raudona - laukiama, žalia - esama vada.
F1F2F3F4F5gF6g

Domus Felina Kačiukai laisvi Savannah priežiūra

Savannah katės priežiūra

Savannah kačių priežiūra iš esmės beveik nesiskiria nuo naminių trumpaplaukių kačių priežiūros.

Dėl jos ypatingai aktyvios elgsenos, ypač pirmųjų kartų F1 - F3 Savannah katė reikalauja šiek tiek didesnio ploto nei įprastas kambarys. Jai laikyti netinka mažas ir ankštas butukas, o reikalingi erdvesni apartamentai. Galbūt todėl Savannah ir vadinama elitine kate arba dar kačių Rolls-Royce. Ir pirmų kartų  Savannah yra tikrai ne kiekvienam, reikalaujanti didesnio nuolatinio dėmesio ir priežiūros. Geriausiai jai tiktų namas ir dar geriau su nedideliu aptvaru: grynam orui įkvėpti, saulės spindulius pasiekti, bei paukščių čiulbėjimą išgirsti. Taip pat turi būti įrengtos laipynės, nagų galandimo vietos, kur katytė galėtų saugiai palakstyti, palaipioti, pasigaląsti nagus. Reikalinga įrengti keliose vietose kačių tualetą, kuris turi būti visuomet prižiūrimas ir švarus.
Tačiau tokių didelių reikalavimų visiškai nekelia tolesnių kartų Savannah katės, kurios yra idealūs naminiai augintiniai.

Atsiminkite, Savannah katės yra judrios, smalsios, draugiškos ir prieraišios katės. Kompanija  joms yra tiesiog būtina.
Jos visada bus su Jumis, kur Jūs namuose bebūtumėte ir ką bedarytumėte, Jos visą laiką dalyvaus tame procese. Ar Jūs užsiimtumėte namų ruoša, tvarkytumėte kambarius, Savannah supras tai kaip žaidimą ir tai atliks kartu, ar Jūs sėdėtumėte vakare ir žiūrėtumėte televizorių, Savannah bus šalia, galbūt pasidėjus galvą ant Jūsų kelių ir taip pat žiūrės programą, ar Jūs maudytumetės vonioje ar po dušu, Savannah taip pat visada tupės šalia ar ant vonios krašto ir atydžiai seks trykštančio vandens sroves ir purslus, ir tai norės daryti kartu.
Taip pat Savannah ramiai gulės ar snaus šalia, Jums kartu važiuojant automobiliu. 
Bet Jums išvykus į komandiruotę ar atostogaujant, Savannah katė Jūsų labai ilgėsis, liūdės ir ilgėsingai nuolat lauks Jūsų. Namus likę prižiūrėti namiškiai, jos gali tiesiog nerasti namuose, nes ji bus gerai pasislėpus.

Į lauką Savannah katė turi buti vedama su priežiūra ar pasaitėliu, siekiant išvengti tragiškų pasekmių, nes ši katė žmonių labai lengvai gali būti sumaišyta su laukine. Ji yra labai smalsi ir judri, todėl yra didelė rizika pakliūti po automobilio ratais, bei būti užpultai kitų agresyvių gatvės gyvūnų.

 

Foto galerija

Member of TICA

logo

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 1397281

Mūsų Savannah