LietuviųRussian (CIS)English (United Kingdom)

Bond SBT

Bond SBTDomusfelina Bond SBT yra vienas rečiausių Savannah veislinių katinų pasaulyje. Nes paprastai šios kartos katinai dar negali turėti palikuonių. Tokie pasaulyje yra tik keli. 
Felidae parodoje Vokietijoje 2016m. tapo geriausiu parodos katinu ir gavo Best of Best. Taip pat jau turintis Čempiono titulą.

 Tai jau SBT katinas ir jo tėvai, seneliai ir proseneliai yra Savannah. Mes ypač juo džiaugiamės ir didžiuojamės, nes jis jau gimė pas mus - Domusfelina. Tai pačios geriausios kilmės, vadinamas grynaja Savannah  ir jau galintis dalyvauti TICA parodose aukščiausioje čempionų klasėje, bei varžytis net su kitų veislių katėmis. Tėvai: katė vardu Selectexotic Nilah gimusi ir atkeliavusi pas mus iš JAV - vieno pirmųjų Savannah veislynų pasaulyje, katinas - Akimba Khyan jau gimęs Europoje, Austrijoje, nors jų tėvų linija yra taip pat iš JAV. Vienos tėvų pusės jo proprosenelis yra servalas vardu Cheetahe iš JAV, vienas iš Savannah veislės pradininkų pasaulyje.

Bond yra labai gražus katinas.  Dabar jis sveria apie 6,5 kg. Jo kailiukas yra ryškios auksinės spalvos, visas nusagstytas nedidelėmis tamsiai rudomis kontrastingomis dėmėmis ( taškais). Jis yra ypatingai švelnus, tačiau taip pat stiprus, gudrus ir protingas, kaip tikrasis slaptasis agentas mokantis prieiti prie kiekvienos katės. Jis moka atidaryti duris, užsidegti šviesą, jei kažko nori būtinai paprašys.
Jo kačiukai būna ypač ryškūs, kontrastingomis dėmėmis ir labai gražūs.


Pažiūrėkite kaip Bond augo >>
Bond SBTBond SBTBond SBT

 

Foto galerija

Member of TICA

logo

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 1451997

Mūsų Savannah